2020 Evde Ek İş Veren Firmalar
Sermayesiz Kurulabilecek İşler
Yazar: - 28 Haziran 2020
2
0

Parası olmayan ancak iş sahibi olmak isteyen yüz binlerce insan bulunuyor. Hepsinin aklında karlı bir iş kurarak gelir elde etmek olduğundan dolayı sermayesiz kurulabilecek işler konusunda büyük bir arayış var. Sermayeniz olmadan sıfırdan başlayarak kazanç elde etmek istediğinizde başvuracağınız ne iş olursa olsun eğer büyümeyi hedefliyorsanız birikim yapmalısınız. Aksi halde sermayesiz olarak başladığınız işten gelen kazanç kısa sürede elinizden gidecek ve daha büyük işler kurmak hayal olacaktır.

  1. İçerik Ekibi

Makale yazarlığı yapmayı çoğu kişi internet üzerinde şuradan ve ya buradan öğrenmiştir. Öncelikle makale yazmaya başlayıp daha sonra büyük işler almaya başlayabilir ve kendinize alt ekip oluşturarak siparişlerin tesliminden kar payı elde edebilirsiniz. Bir süre sonra oturduğunuz yerden sadece 10 kişilik bir ekiple 5-6 bin TL kazanmaya başlayabilirsiniz. Sermayesiz iş fikirleri içerisinde en kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz işlerden olduğu için zaman kaybınız olmayacaktır.

  1. Fotoğraf Satışı Yapmak

İnternet dünyası üzerinde pek çok kişi özgün resimler arıyor. Özellikle web sitelerinde kullanılmak üzere aranan bu resimler, fotoğraf çekmekten hoşlanan kişiler tarafından hazırlanarak sitelere yükleniyor. Satışı yapılan her resim için kişiler ödeme alabiliyor.

  1. Dropshoping

Stok yapmadan ve para harcamadan yapılacak işlerden olan dropshoping sistemine göre satışını yapabileceğiniz ürün başına komisyon alabilirsiniz. Örneğin bir toptancının kıyafetlerini internet üzerindeki profilinizden satmaya başlayabilirsiniz. Satış yaptıkça kar payı size yatırılacak ve kargo gibi işlemlerle anlaştığınız firma ilgilenecektir.

  1. Organizatörlük Yapmak

Çoğu insan vakti olmadığından ya da neyi nasıl yapacağını bilmediğinden dolayı özel günlerinde organizasyon firmalarından yardım alıyor. Yapılacak bütün detayları biliyorsanız ve organizasyonda yeniliklerde haberdar iseniz sosyal medya üzerinden yapacağınız birkaç reklam ile sermayesiz iş kurma fikirleri arasından organizasyonu deneyebilirsiniz.

  1. Webmaster Olmak

İlk duyduğunuzda farklı bir meslek kolu gibi görünebilir. Eğer bilgisayara ve yazılıma ilginiz varsa kendinizi geliştirmek adına web konularında internet üzerinden okumalar yapabilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler ile web sitesi oluşturma, seo ve yazılım gibi konularda insanlara yardımcı olabilir ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Maddi yönden hiçbir harcama yapmadan sadece bilgilerinizle çok kazançlı bir işe girmiş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ