2020 Evde Ek İş Veren Firmalar
İnternetten Video İzleyerek Para Kazanma
Yazar: - 28 Haziran 2020
2
0

Gün içerisinde sosyal medya hesaplarından ve YouTube üzerinden milyonlarca video izleniyor. Çoğu zaman can sıkıntısını alan video izleme sırasında bazıları sadece videoya odaklanırken bazıları ise kazanç elde edebiliyor. İnternetten video izleyerek para kazanma imkanı sunan yerli ve yabancı siteler üzerinden her video içi az gibi görünen ancak oldukça güzel ücretler alınabiliyor. Ev hanımı, öğrenci ya da gün içerisinde video izleme imkanı bulan biriyseniz sizde birkaç tıkla kazancın kapılarını aralayabilirsiniz.

İnternetten Video İzleyerek Para Kazandıran Yabancı Siteler

Video izlemek için illa ki yerli kaynaklara değil yabancı kaynaklara da yönelmek gerekiyor. İnternetten video izleyerek para kazandıran siteler genellikle yabacı kaynaklı oluyor. Üyeliği oldukça basit olan bu sitelerin dilini anlamıyorsanız bilgisayarınızdan otomatik çeviri kısmını aktif ederek bütün detayları yerine getirebilirsiniz.

  1. Inbox Dollars

Dünyanın en çok kazandıran sitelerinden biri olarak bilinen Inbox Dollars, video izleyerek para kazandırma konusunda oldukça yüksek fiyat teklifleri sunuyor. Siteye üye olduğunuzda karşınıza oyun oynayabileceğiniz, internet üzerinde aramalar yapabileceğiniz ve anket doldurabileceğiniz alanlar da çıkabiliyor. Üyeliğinizi gerçekleştirdiğiniz gibi 5 dolar kazandığınız bu sistemde günlük olarak size gönderilen videoları izleyebiliyor ve ödemenizi de güvenli bir şekilde alabiliyorsunuz.

  1. Swagbucks

Video izleyerek para kazanma dediğinizde akla ilk gelen sitelerin başında Swagbucks geliyor. Video paylaşımlarını izlemeniz için mailinize mesaj gönderebilen bu sistemde ödemelerinizi düzenli ve sorunsuz bir şekilde alabiliyorsunuz. Sistemi oldukça yoğun olan Swagbucks, fazlaca tıklanma aldığından dolayı üyeliklerde biraz yavaş işlem yapabiliyor. Spor videoları, haber videoları gibi kategorileri seçerek video izlemeye başlayabilirsiniz.

  1. Viggle

Sistemi oldukça basit olan Viggle ile para kazanmak istediğinizde uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Netflix, TV ve ya YouTube üzerinde izlemeler yaparken bu uygulamayı aktif etmeniz halinde izlediğiniz her şey para puan olarak hesabınıza gönderiliyor. Sizde kendi istediğiniz videoları izleme ayrıcalığını yaşayıp para kazanıyorsunuz.

İnternetten Video İzleyerek Günlük ve Aylık Ne Kadar Kazanç Elde Edilebilir?

İnternetten video izleyerek para kazanmanın yolları oldukça çeşitli olduğu gibi her sitenin sunduğu ücretlendirme de değişebiliyor. Bazı firmalar günlük 10-20 arası video izleme kotası koyarak fiyatı 0,10 dolar gibi düşük tuttuğu gibi bazı firmalar ise günde 5 video her biri 1,2 dolar şeklinde seçenek sunabiliyor. Ancak video izleyerek para kazanma işine girmiş ve gerçekten kaliteli bir sitede izleme yapıyorsanız günlük olarak en az 3 dolar en fazla ise 15 dolar gibi bir rakam kazanabilirsiniz. Aylık kazancınız sizin siteye girişlerinize ve sistemin size verdiği video izleme kotasına göre değişebilir. Ancak en düşük aylık kazancınız Türk Lirası olarak 50 TL olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ