2020 Evde Ek İş Veren Firmalar
İnternette Reklamlara Tıklayarak Para Kazanma
Yazar: - 28 Haziran 2020
10
0

İnternet dünyasının hızla yayılan bir kullanıcı ağına sahip olması nedeniyle pek çok firma reklamlarını internet üzerinden yayınlamaya başladı. Özellikle arama motorları tarafından yapılan yayınların maliyeti düşünüldüğünde bazı firmalar daha cazip ücretle reklam yayını yapabileceği siteler aramaya başladı. İnternette reklamlara tıklayarak para kazanma fikri ile bu sitelerin reklamlarını tıklayarak günlük en az 0.50 en fazla ise 5 Euro kazanabiliyorsunuz.

İnternette Reklam Tıklayarak Kazandıran Yabancı Siteler

  1. Inbox Dollars

İnternet üzerinden reklam sunan ve bu reklamlar ile kişilere ek gelir imkanı veren Inbox Dollars, üyelerine mail üzerinden reklam gönderiyor. Günlük olarak gönderilen reklamlara, video ve anketlere bakılması halinde hesabınıza ödeme yapılıyor. Günlük olarak 5 dolar gibi bir ücret kazanabileceğiniz bu sitede aktif olmanız halinde kazancınız daha da artabilir.

  1. NeoBux

İnternette reklam tıklayarak para kazandıran siteler içerisinde en geniş üyeye sahip olan sistemlerden biri oluyor. Her kullanıcının günde bir reklama tıklama hakkı oluyor. Ancak günde bir tıklanan bu reklamlardan 2 dolara kadar ödeme alınabiliyor. Anket doldurma, video izleme gibi ayrıcalıkları da olan bu site üzerinden ödeme alma kanalları da oldukça güvenilir.

  1. Get- Paid

2005 yılından bu yana reklam tıklamaları, anket doldurma ve çekilişlere katılarak ek kazanç elde etme gibi fırsatlar sunan bu siteden elde edilen kazançlar Paypal üzerinden yatırılabiliyor. Ödemelerin oldukça güvenilir bir şekilde yapıldığı Get-Paid üyeliğinden sonra mailinize gelecek olan linklere tıklamanız yeterli olacak.

  1. Fushion Cash

Reklamlara tıklayarak para kazanma sitelerinden biri olan Fushion Cash üzerinden günlük 2 dolara sadece reklam tıklama ile para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca sisteme dahil ettiğiniz her üye ile 1 dolar daha kazanıyorsunuz.

İnternette Reklam Tıklayarak Kazandıran Yerli Siteler

Yabancı siteler olduğu gibi yerli sitelerden de reklam tıklayarak para kazanabilirsiniz. Üyelik işlemleri yaparken mutlaka siteleri araştırmaya ve güvenilir olup olmadıklarına dikkat etmelisiniz. İnternet dünyasında reklamlar dışında videolar ve anketler üzerinden de kazançlarınızı yükseltebilirsiniz.

l Napolyon

l Survey Pogo Turkey

l Fikir Pazarı

l Toluna Türkiye

l Valued Opinions Türkiye

l Myiyo Türkiye

l İpsos Türkiye

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ