2020 Evde Ek İş Veren Firmalar
Evde Ek İş Veren Firmalar 2020
Yazar: - 28 Haziran 2020
2
0

Evde oturduğu yerden para kazanmak isteyenler için çeşitli iş fikirleri bulunduğu gibi evde ek iş veren firmalar 2020 ilanları da bulunuyor. Çoğu firma işlerini yetiştiremediği ya da farklı hizmetleri aynı anda sunmak istediği için evde hanımlara ve beylere iş fırsatları sunuyor. Evde paketleme işinden evde süsleme yapma işine kadar çeşitleri olan bu işlerde firmalar düzenli olarak yapılan işleri seviyor.

  1. Paketleme İşleri

Çoğu firma ürünlerini hazırladıktan sonra paketleme evresinde insan gücü bulamamaktan yakınıyor. Ayrıca uygun mekan ve işçileri buraya getirmek gibi maliyetli işler ise iş verenleri sıkabiliyor. Bu nedenle evde baharat, kuruyemiş, bakliyat gibi ürünleri paketleme işini firmalar bireysel kişilere veriyor. Paketleme yapılabilmesi için iş makinelerini de sunan firmalar bu sayede zamandan ve kişiden yana da tasarruf elde etmiş oluyor.

  1. Ütüleme İşleri

Fason olarak çalışmalar yapan ufak işletmeler evde ek iş veren firmalar arasında bulunuyor. Ütüleme işlerinde maliyeti düşürmek adına evlerdeki emekçilere bu işleri vererek çalışma saatleri dışında dahi hizmet alabiliyorlar. Ütü yaparken normal ütüler yerine özel ütüler veren bu firmalar düzenli iş alınması durumunda kişilere promosyon ödemesi de yapabiliyor.

  1. Birleştirme İşleri

Evde ek iş sunan firmalardan bazıları farklı parçalar halinde hazırlanan ürünlerin birleştirilmesini ek iş arayanlara sunabiliyor. Örneğin havlu ile havlu kenarını farklı farklı üreten firmalar işçilerden bunları birleştirmesini isteyebiliyor. Bazı firmalar ayakkabı parçalarını üretip dikilmesini talep edebiliyor.

  1. Pazarlama İşleri

Pek çok firma adını duyurabilmek için pazarlama işlerine yöneliyor. Bunun içinde internet üzerinde aktif olan kişileri bularak internet üzerinden çeşitli hesaplar ile markasının adını reklam haline getirebiliyor. Çeşitli ürünler satan firmaların ürünlerini kullanarak deneyimlerinizi yazabileceğiniz gibi bu ürünlerin komisyonlu satışını yaparak da kazanmaya başlayabiliyorsunuz.

  1. Ayıklama ve Temizleme İşleri

Evlere iş veren firmalar 2020 listesinde bazı yiyecek ürünlerinin ayıklanarak temizlenmesinden oluşan işler de bulunuyor. Büyük atölyelerde ve ya fabrikalarda pişecek olan yemekler için mutlaka yiyeceklerin ayıklanması ve temizlenmesi gerekiyor. Patateslerin soyulması, pirinçlerin ayıklanması, yeşil fasulyelerin kılçıklarının alınması gibi işler de evlere iş veren firmaların kazanç kapıları arasında bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ